Pozrite si aktuálny zimný výpredaj. Vo výpredaji posledných kusov čaká ten správny kúsok v extra zľave možno práve na teba.

Spôsoby platby

Tu nájdete prehľad možností platby v našom internetovom obchode.

1.    Na dobierku
Spôsob platby, kedy konečnú čiastku za tovar platí kupujúci priamo dopravcovi pri prevzatí zásielky. Za tento spôsob platby je poplatok 0,99 €.

2.    Platobná karta a Gopay
Po odoslaní objednávky bude kupujúci presmerovaný na bezpečnú platobnú bránu banky, kde zadá číslo platobnej karty, dátum jej platnosti a trojčíselný kód uvedený na zadnej strane platobnej karty. Zadávanie týchto informácií prebieha na zabezpečenej stránke banky a predávajúci sa k žiadnym údajom o platobnej karte nedostane. Platba prebehne v priebehu 1 pracovného dňa. Po prijatí platby bude tovar vyexpedovaný ku kupujúcemu.

3.    Platba bankovým prevodom

Po odoslaní objednávky sa Vám zobrazí výpis s potvrdením a údajmi, ktoré potrebujete k platbe (číslo účtu, IBAN). Ako variabilný symbol uveďte číslo Vašej objednávky. Všetky tieto údaje nájdete aj v e-maile s potvrdením objednávky a budú Vám zaslané aj formou SMS. Bankový prevod môže byť realizovaný internet bankingom, alebo vkladom hotovosti priamo v banke. Po prijatí platby bude tovar vyexpedovaný ku kupujúcemu. V prípade, ak si spotrebiteľ zvolí spôsob platby prevodom na účet predávajúceho je kúpna cena ním vybraného tovaru splatná najneskôr do 3 dní od odoslania zálohovej faktúry (prostredníctvom e-mailu).

Všetky ceny v internetovom obchode sú uvádzané vrátane DPH.

V prípade otázok alebo iných informácií kontaktujte prevádzkovateľa na: info@outdoorlive.sk.