Pozrite si aktuálny zimný výpredaj. Vo výpredaji posledných kusov čaká ten správny kúsok v extra zľave možno práve na teba.

O nás

Outdoorlive.sk je moderný rýchlorastúci e-shop, ktorého hlavným a najdôležitejším cieľom je poskytnúť široký výber športového oblečenia, obuvi a príslušenstva pre čo najviac z Vás, športových a outdoorových fanúšikov. Naša ponuka, ktorá sčíta viac ako 60 svetových značiek je preto prispôsobená tak aby ponúkla kompletné vybavenie pre outdoorové aktivity ako turistika, skialp, lezenie či kemping, ale aj čoraz obľúbenejšie rýchlorozvíjajúce sa športy ako trail running či paddleboarding. A keď Vám počasie alebo iné okolnosti nedovolia športovať vonku, na udržanie kondície máme pripravenú širokú ponuku fitness prístrojov a pomôcok. Keďže 100 ľudí znamená 100 chutí, v našej ponuke nájdete cenovo prijateľné modely pre nenáročných, modely pre rekreačných športovcov v súlade s pravidlom „zlatá stredná cesta“, ale aj vlajkové lode a top produkty z kolekcií pre tých najnáročnejších.

Uvedomujeme si, že dnešná doba sa zrýchľuje a času už nie je nazvyš ako niekedy. Preto na našom e-shope kladieme veľký dôraz na rýchlosť, jednoduchosť a jednoznačnosť. Prehľadný katalóg a nerušivý minimalistický dizajn Vám pri nakupovaní poskytujú maximálny komfort pri nakupovaní. A keďže vieme, že starostlivosť o zákazníka nekončí poslaním objednávky, poskytujeme množstvo benefitov ako predĺžená doba na vrátenie až na 30 dní, 12 hodinový zákaznícky servis alebo rýchle vybavenie reklamácií a výmien, tak aby Vás to nestálo žiadne starosti.

Príroda a hory sú nádherné miesta plné inšpirácie, avšak je potrebné pristupovať k nim s rešpektom a byť  pripravený odolávať ich sile.